O nás

Kto sme?

V oblasti stavebníctva pôsobíme od roku 2005 keď sme začali ako živnostníci. Činnosť našej firmy sa postupne rozvíjala od jednoduchých stavieb, cez rodinné domy a rekonštrukcie až po zložité novostavby a v roku 2014 bola založená spoločnosť ProFi-Tostav s.r.o.

Sme spoľahlivou stavebnou spoločnosťou, ktorá je schopná ponúknuť realizácie stavieb takmer akéhokoľvek druhu. Vďaka dlhoročným skúsenostiam vieme vyhovieť a prispôsobiť sa potrebám a požiadavkám každého zákazníka. Hlavným cieľom celého tímu pracovníkov našej firmy je maximálna spokojnosť klienta.

Materiál

Používame iba kvalitné materiály a profesionálnú techniku a nepoužívame lacné a podradné výrobky. Stavebné práce realizujeme aj s dodaním stavebného materiálu podľa vášho výberu. Je to záruka, že Váš dom bude postavený poctivo a z poctivých materiálov.


Náš tím

V našom tíme máme ľudí, ktorí majú za sebou niekoľko rokov práce vo svojom obore a vďaka ich skúsenostiam sa môžete vždy spoľahnúť na to, že sa o vás stará profesionál.

Realizácia

Ku každému klientovi a projektu pristupujeme individuálne a zodpovedne.

Pred spustením výstavby je stanovená konečná cena vášho domu, pokiaľ sa nerozhodnete pre doplnkové práce, ktoré nie sú súčasťou zmluvy. V prípade dohody realizujeme aj dom na klúč

 

Ak sme Vás oslovili, tešime sa na spoluprácu!